Skip Navigation Links

مدیریت منابع انسانی بین الملل

مدیریت بین المللی منابع انسانی حوزه مهمی در مدیریت منابع انسانی است. این موضوع برای شرکت های بزرگ بین المللی بسیار حائز اهمیت است. چرا که باید سیاست های یکسانی را در سراسر دنیا اعمال نمایند. این مورد با مشکلاتی مانند اختلاف ساختار قانونی و فرهنگی مواجه است. چنانچه سازمانی بخواهد خود را در همه جای جهان به یک شکل نشان دهد، مدیریت بین المللی منابع انسانی در این باره بسیار جدی عمل خواهد کرد.

هر سازمان جهانی با بسیاری از مسائل مرتبط با مدیریت نیرو مواجه است و به یک راه حل جهانی و همه گیر نیاز دارد. این بدان معناست که سیاست های منطقه ای به یک دستورالعمل جهانی و فراگیر نیاز دارند. در دوره کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی گرایش مدیریت منابع انسانی بین الملل، دانشجویان با استانداردها و دستورالعمل های بین المللی برای مدیریت منابع انسانی آشنا می شوند و برای فعالیت های مدیریتی در شرکت ها و سازمان های بین المللی آموزش می بینند.

رفتار سازمانی بین الملل، مدیریت منابع انسانی بین الملل، محیط جهانی کسب و کار، روابط کار-صنعت بین الملل و مدیریت ارتباط و مذاکرات بین الملل مباحثی هستند که در دوره کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی گرایش مدیریت منابع انسانی بین الملل به آنها پرداخته می شود.

تعداد بازدید : 6637

رشته و گرایش های مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد - دپارتمان علوم انسانی

رشته و گرایش های مدیریت منابع انسانی در مقطع دکترا - دپارتمان علوم انسانی

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید