ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات و متون تخصی کلیه رشته های دانشگاهی توسط تیم ترجمه ی "پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان)" به صورت تخصصی صورت می گیرد. شما دانشجویان محترم می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی متن های تخصصی از جمله ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات(مقالات ISI و مقالات کنفرانس)، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه ها و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی رشته خود را به تیم ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) بسپارید. با توجه به اینکه ترجمه فارسی به انگلیس مقالات و سایر متن های تخصصی بسیار حساس بوده و مترجم می بایست به مفاهیم و اصطلاحات متن اشراف کامل داشته باشد، لازم است که ترجمه فارسی به انگلسی مقالات هر رشته و گرایشی توسط مترجمان فارغ التحصیل همان رشته صورت گیرد. به عنوان مثال پرواضح است که بهتر است ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله گرایش الکترونیک توسط مترجم گرایش الکترونیک انجام گیرد تا مترجمی که دانش آموخته گرایش مخابرات است. از اینروست که ما همکاران مترجم را با توجه به رشته و گرایش تحصیلی تفکیک کرده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات هر گرایش به مترجم همان گرایش سپرده می شود تا علاوه بر انجام ترجمه تخصصی، مفاهیم علمی مقاله نیز به روشنی و به درستی به انگلیسی برگردان شود. لازم به ذکر است که مترجمان فارسی به انگلیسی ما سابقه کافی در زمینه نگارش و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات را  دارا بوده و مهارت کافی برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات را دارند.

می توانید برای مشاهده هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی به بخش تخمین هزینه ترجمه مراجعه کنید.

جهت ارسال سفارش ترجمه خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

علاوه بر ارائه خدمات مربوط به ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات تخصصی، ویرایش مقالات انگلیسی نیز از دیگر خدمات ما بوده و برای مشاهده توضیحات مربوط به آن می توانید بخش ویرایش مقالات انگلیسی را ببینید.

لازم به ذکر است که امکان پرداخت قسطی برای سفارشاتی که مبلغ آن ها از 50 هزارتومان بیشتر باشد، وجود دارد و همچنین امکان دریافت ترجمه به صورت "بخش بخش" برای سفارشات حجیم میسر است.

ترجمه فارسی به انگلیسی به تفکیک رشته

Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com