بانک مقالات ISI با ترجمه فارسی به تفکیک موضوع

بسیاری از دانشجویان به دنبال مقالاتی مرتبط با یک موضوع خاص هستند. دسته بندی موضوعی مقالات می تواند دسترسی سریع دانشجویان به مقالات یک موضوع را فراهم سازد. ما با دسته بندی موضوعی مقالات ISI با ترجمه فارسی، این امکان را برای شما فراهم ساخته ایم تا تمامی مقالات ISI ترجمه شده یک موضوع را یکجا مشاهده نمایید.

جهت مشاهده لیست موضوعات هر یک از رشته ها، دپارتمان و رشته مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی عبارت " نمایش مقالات موضوع بندی شده " کلیک فرمایید. در این صورت کلیه موضوعات مربوط با آن رشته به نمایش در خواهد آمد و روی هر موضوع که کلیک فرمایید، لیست مقالات ISI با ترجمه فارسی مرتبط با آن موضوع را می توانید ببینید. البته توجه فرمایید که مقالات کنفرانس های بین المللی نیز در بانک مقالات وجود دارد و همه مقالات در مجلات ISI به چاپ نرسیده اند.

جهت یافتن مقاله روش های دیگری نیز در نظر گرفته ایم. یکی از این روش ها استفاده از ابزار جستجو مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی است. روش دیگر اینکه مقالات یک رشته و گرایش های آن رشته را می توانید یکجا مشاهده نمایید و با مرور کل مقالات هم با موضوعات تحقیقاتی رشته و گرایش خود آشنا شوید و هم مقالاتی که نیاز دارید را انتخاب نمایید. بدین مظور بخش مقالات ترجمه شده را ملاحظه فرمایید.


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com