Skip Navigation Links

سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

امروز سیستم های اطلاعاتی نقش حیاتی و رو به گسترش در کسب و کار بازی می کنند فناوری اطلاعاتی می تواند به همه انواع کسب و کار کمک کند تا در فرآیند تصمیم گیری های مدیریتی و همکاری های گروه های کاری، کارایی و اثر بخشی خود را بهبود بخشند و بدین ترتیب موقعیت رقایتی خود را در بازارهای بسیار متغیر تقویت نمایند. در واقع فناوری اطلاعات هم برای پشتیبانی از تیم های محصول، هم برای فرآیندهای پشتیبانی از مشتری، هم در مبادلات تجاری یا در هر فعالیت دیگر کسب و کار استفاده می شود. سیستم های اطلاعاتی پیشرفته به سرعت در حال تبدیل شدن به جزیی ضروری برای موفقیت کسب و کار در محیط پویای امروزه هستند.

هدف از رشته کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، تربیت کادر متخصص جهت ایجاد سیستم های اطلاعات در سازمان ها می باشد که به تصمیم گیری بهتر مدیران منتهی می شود .

با توجه به طراحی که برای گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته صورت گرفته، فارغ التحصیلان این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریتی و همچنین با فراگیری مباحث تخصصی و آشنایی با دروس سیستم های اطلاعاتی، امکان ورود به بخش های ساماندهی اطلاعات در سازمان های بزرگ را خواهند داشت، اما این امر مستلزم کسب مهارت های ادراکی در شناخت سیستم، مهارت های فنی مربوط به پایگاه های داده و مهارت متقاعد سازی و روابط عمومی می باشد.

تعداد بازدید : 7051

رشته و گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد - دپارتمان علوم انسانی

رشته و گرایش های مدیریت فناوری اطلاعات در مقطع دکترا - دپارتمان علوم انسانی

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید