ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی

ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی به طور تخصصی توسط بخش ترجمه ی "پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان)" صورت می پذیرد. گروه ترجمه ما ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات، ترجمه انگلیسی به فارسی کتب، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه ها و ترجمه انگلیسی به فارسی دیگر متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی را می پذیرد. خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی توسط مترجمان زبده صورت می پذیرد که دارای سابقه کافی در زمینه ترجمه تخصصی متون انگلیسی می باشند. با توجه به آنکه ترجمه تخصصی هر رشته ای می بایست توسط مترجمان همان رشته صورت پذیرد، ما اقدام به تفکیک مترجمان با توجه به رشته و گرایش تحصیلی نموده و ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی هر رشته و گرایش توسط مترجم همان رشته و گرایش انجام می شود. بنابراین علاوه بر اینکه در حین ترجمه متن تخصصی، اصطلاحات مصطلح همان رشته به کار گرفته می شود، مفاهیم علمی نیز در حین ترجمه متن از انگلیسی به فارسی، به درستی منتقل می شود. با توجه به این که حوزه های تحقیقاتی هر رشته بسیار گسترده است و حوزه های تحقیقاتی گرایش های مختلف یک رشته تفاوت های فروانی دارند، برای ترجمه مقالات و متون هر گرایش از مترجم همان گرایش استفاده می شود.

جهت ارسال سفارش ترجمه خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 می توانید برای مشاهده هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی به بخش تخمین هزینه ترجمه مراجعه کنید.

علاوه بر ارائه خدمات مربوط به ترجمه متن انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی و ویرایش مقالات انگلیسی نیز از خدمات ما بوده و برای مشاهده توضیحات مربوط به آن می توانید بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی و ویرایش مقالات انگلیسی را ببینید. 

لازم به ذکر است که امکان پرداخت قسطی برای سفارشاتی که مبلغ آن ها از 50 هزارتومان بیشتر باشد، وجود دارد و همچنین امکان دریافت ترجمه به صورت "بخش به بخش" برای سفارشات حجیم میسر است.

 

ترجمه انگلیسی به فارسی به تفکیک رشته

Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com