Skip Navigation Links

ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی

ترجمه متون تخصصی

ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی همه رشته ها  توسط مترجمین زبده و تخصصی پورتال پویان انجام می شود. چنانچه در راستای پژوهش های علمی خود به ترجمه تخصصی متن و مقاله انگلیسی نیاز دارید، می توانید ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی خود را به تیم ترجمه تخصصی پورتال پویان بسپارید. هدف پورتال پویان این است که با ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی محدودیت زبان انگلیسی را از دستیابی به جدید ترین یافته های علمی حذف نموده و در کنار پژوهشگران و دانشگاهیان کشور در راستای بومی سازی دانش های روز افزون جهانی گام بردارد.

ترجمه مقاله ISI انگلیسی به فارسی

علاوه بر ترجمه تخصصی انواع متون انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات ISI همه رشته ها توسط مترجمین زبده و تخصصی پورتال پویان انجام می شود. ممکن است در راستای پژوهش های علمی خود نیاز به ترجمه تخصصی متن و مقاله انگلیسی داشته باشید، می توانید ترجمه مقاله ISI خود را به تیم ترجمه تخصصی پورتال پویان بسپارید. ترجمه تخصصی انگلیسی با ترجمه متون عمومی متفاوت است. بنابراین ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات تخصصی به مترجمینی سپرده می شود که خود در رشته مربوطه تحصیل کرده باشند و از اصطلاحات و مفاهیم تخصصی مقاله آگاه باشند.

ترجمه فوری و تخصصی متون انگلیسی

چنانچه به دنبال ترجمه فوری انگلیسی به فارسی متون تخصصی خود هستید می توانید با استفاده از امکان ترجمه انگلیسی به فارسی آنلاین پورتال پویان در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری به ارسال سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی اقدام نمایید. شما می توانید از طریق قابلیت ترجمه تخصصی آنلاین سایت پورتال پویان و سایر ابزارهای نوین ما سفارش ترجمه متن تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات و ترجمه سایر متون تخصصی را ارسال نموده و از ترجمه تخصصی فوری و با کیفیت بهره مند شوید.

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی

پورتال پویان در راستای جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی را فراهم نموده است. در صورتی که قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی از 50 هزار تومان فراتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. برای آگاهی دقیق از نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بخش تخمین هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

تحویل چند مرحله ای سفارش ترجمه متون تخصصی

در راستای ارائه خدمات ترجمه فوری  و تخصصی انگلیسی به فارسی، پورتال پویان امکان تحویل بخش به بخش ترجمه متون تخصصی انگلیسی را فراهم نموده است. در این روش به کمک ترجمه آنلاین متون تخصصی پس از تکمیل ترجمه هر بخش، فایل ترجمه شده برای شما ارسال می شود. این روش بیشتر برای ترجمه های حجیم مانند ترجمه کتاب مفید است. برای جزئیات بیشتر بخش امکان تحویل چند مرحله ای سفارش را ببینید.

چرا پورتال پویان؟

ترجمه متون تخصصی بسیار متفاوت از ترجمه متون عمومی است و مترجم باید از دانش و تخصص کافی در آن زمینه تخصصی برخوردار باشد. مترجمین تخصصی پورتال پویان اغلب دارای مدارج تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بوده و در زمینه ترجمه متون تخصصی و ترجمه مقالات ISI سابقه و مهارت کافی دارند. به عنوان مثال متون تخصصی حسابداری به مترجمی سپرده می شود که خود دانش آموخته رشته حسابداری بوده و بر مفاهیم و اصطلاحات حسابداری مسلط باشد. به همین ترتیب ترجمه متن تخصصی انگلیسی هر رشته به دانش آموخته همان رشته سپرده می شود. این تفکیک دقیق مترجمین تخصصی سبب می شود که حاصل ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی یک ترجمه سلیس، روان و قابل فهم باشد.

پورتال پویان در دو سطح عالی و خوب اقدام به ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی می نماید. ترجمه عالی توسط مترجمین حرفه ای تر و با سابقه طولانی تر انجام می شود و نتیجه ترجمه مورد ارزیابی و بازخوانی مجدد قرار می گیرد و 100 درصد تخصصی است. ترجمه خوب 80 درصد تخصصی انجام می شود.

پورتال پویان خدمات ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی کتاب ها، ترجمه متن انگلیسی پایان نامه به فارسی، ترجمه بروشور و کاتالوگ از انگلیسی به فارسی، ترجمه راهنمای دستگاه های و سیستم های وارداتی از انگلیسی به فارسی و ترجمه مقالات انگلیسی ISI را به کلیه رشته های دانشگاهی و صنایع تخصصی ارائه می نماید.

همه سفارشات ترجمه متون تخصصی به صورت تایپ شده و در قالب فایل Word تحویل داده می شوند.

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات انگلیسی ISI  و یا ترجمه متون تخصصی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه متن تخصصی خود را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ملاحظه نمایید.

علاوه بر ارائه خدمات مربوط به ترجمه متن انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی و ویرایش مقالات انگلیسی نیز از خدمات ما بوده و برای مشاهده توضیحات مربوط به آن می توانید بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی متن تخصصی و ویرایش مقالات انگلیسی را ببینید.

ترجمه انگلیسی به فارسی به تفکیک رشته

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید