ویرایش مقالات انگلیسی

ویرایش مقالات انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی از خدمات بخش ترجمه و ویرایش پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. به طور کلی هدف از ویرایش مقالات انگلیسی بهبود سطح زبان نگارشی مقالات انگلیسی می باشد و در صورتی که مقاله شما به دلیل اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ریجکت شده است، گروه ترجمه و ویرایش ما می توانند کار ویرایش مقالات انگلیسی شما را برعهده گرفته و اشکالات ان را برطرف نمایند. همچنین چنانچه پیش از ارسال مقاله به مجله مورد نظر خود نیز قصد ویرایش مقاله خود را داشته باشید، می توانید کار ویرایش مقاله خود را به ما بسپارید.
ویرایش همه مقالات انگلیسی چه مقالاتی که برای مجلات
ISI ارسال می شوند و چه مقالاتی که برای کنفرانس ارسال می شوند، پذیرفته می شود. جهت ویرایش مقاله انگلیسی از ادیتور هم رشته و حتی المقدورهم گرایش استفاده شده و در نتیجه در حین ویرایش مقاله انگلیسی شما، تغییرات در مفاهیم علمی صورت نمی گیرد و تنها اشکالات مربوط به زبان مقاله رفع می گردد.

جهت ارسال سفارش ویرایش مقاله ی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ویرایش خود را ارسال کنید. می توانید فرایند ارسال سفارش ویرایش مقاله را در بخش راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله ملاحظه کنید.

همچنین چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش گرده اید، گروه مترجمان ما کار ترجمه آن به انگلیسی را به طور تخصصی انجام می دهد. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات را مشاهده کنید.

می توانید برای مشاهده هزینه ویرایش مقالات انگلیسی  به بخش برآورد هزینه مراجعه کنید. امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای 50 هزارتوان فراهم شده است.

ویرایش مقالات انگلیسی به تفکیک رشته

Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com