ویرایش مقالات ISI زمین شناسی

ممکن است تمایل به انتشار یافته های خود در زمینه زمین شناسی داشته باشید. اگر یافته های زمین شناسی خود را به صورت مقاله انگلیسی نوشته اید، اگر مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی زمین شناسی خود را به ویراستاران گروه زمین شناسی ما بسپارید. ویرایش مقالات ISI زمین شناسی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانسی توسط گروه زمین شناسی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته زمین شناسی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته زمین شناسی استفاده می شود.

 همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه زمین شناسی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی ISI زمین شناسی شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی زمین شناسی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته زمین شناسی انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله ISI  باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله ISI خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

 

 اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان زمین شناسی ما می تواند مقاله ISI شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زمین شناسی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1752


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید