ویرایش مقالات انگلیسی علوم تغذیه

ویرایش مقالات انگلیسی علوم تغذیه از جنبه نگارشی و گرامری یکی دیگر از خدمات گروه علوم تغذیه دپارتمان ترجمه پورتال پویان می باشد. ویرایش گرامری مقالات علوم تغذیه که قصد ارسال آن به مجلات ISI و یا کنفرانس های بین المللی را دارید توسط ویراستاران پورتال پویان انجام می شود. ویرایش مقالات انگلیسی علوم تغذیه توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته علوم تغذیه انجام می گیرد. در صورتی که مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله نیازمند ویرایش از نظر نگارشی و گرامری است، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی علوم تغذیه خود را به ویراستاران گروه علوم تغذیه ما بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله بر زبان مقاله اشکال گرامری وارد کرده است، گروه علوم تغذیه ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی علوم تغذیه شما را انجام دهد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخشتخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه مقاله علوم تغذیه خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان علوم تغذیه ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم تغذیه را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1656


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید