ویرایش مقالات زبان شناسی

ویراستاری مقالات انگلیسی زبان شناسی از نظر نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه زبان شناسی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. ویرایش نگارشی مقالات ISI زبان شناسی (و مقالاتی که جهت ارائه در کنفرانس های بین المللی آماده شده اند) توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته زبان شناسی و رشته های مرتبط انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش مقاله از نظر محتوایی و علمی تغییر نکنند؛ چرا که ویراستار با موضوع مقاله آشناست.

 توجه نمایید که ویراستاری مقالات ISI زبان شناسی تنها شامل برطرف نمودن اشکالات گرامری و بهبود زبان مقاله شده و شامل ویرایش محتوی علمی مقاله نمی گردد.

قیمت ویرایش مقاله زبان شناسی

پورتال پویان جهت جلب رضایت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI زبان شناسی را فراهم نموده است. در صورتی که هزینه ویرایش  مقاله ISI زبان شناسی بیش تر از 50 هزار تومان شود، می توانید هزینه ویرایش مقاله زبان شناسی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ویرایش مقاله، بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله ISI زبان شناسی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

 

علاوه بر خدمات مربوط به ادیت مقاله انگلیسی زبان شناسی می توانید از خدمات ترجمه مقالات زبان شناسی پورتال پویان نیز بهره مند شوید. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان زبان شناسی ما می تواند مقاله زبان شناسی شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زبان شناسی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1604


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید