ویرایش مقالات علوم ارتباطات

ویراستاری مقالات انگلیسی علوم ارتباطات از نظر نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه علوم ارتباطات پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. ویرایش نگارشی مقالات ISI علوم ارتباطات (و مقالاتی که جهت ارائه در کنفرانس های بین المللی آماده شده اند) توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات و رشته های مرتبط انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش مقاله از نظر محتوایی و علمی تغییر نکنند؛ چرا که ویراستار با موضوع مقاله آشناست.

 توجه نمایید که ویراستاری مقالات ISI علوم ارتباطات تنها شامل برطرف نمودن اشکالات گرامری و بهبود زبان مقاله شده و شامل ویرایش محتوی علمی مقاله نمی گردد.

قیمت ویرایش مقاله علوم ارتباطات

پورتال پویان جهت جلب رضایت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI علوم ارتباطات را فراهم نموده است. در صورتی که هزینه ویرایش  مقاله ISI علوم ارتباطات بیش تر از 50 هزار تومان شود، می توانید هزینه ویرایش مقاله علوم ارتباطات را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ویرایش مقاله، بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله ISI علوم ارتباطات خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

 

علاوه بر خدمات مربوط به ادیت مقاله انگلیسی علوم ارتباطات می توانید از خدمات ترجمه مقالات علوم ارتباطات پورتال پویان نیز بهره مند شوید. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان علوم ارتباطات ما می تواند مقاله علوم ارتباطات شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم ارتباطات را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1747


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید