ویرایش مقالات برق

ویراستاری مقالات انگلیسی برق از نظر نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه برق پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. ویرایش نگارشی مقالات ISI برق (و مقالاتی که جهت ارائه در کنفرانس های بین المللی آماده شده اند) توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته مهندسی برق انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش مقاله از نظر محتوایی و علمی تغییر نکنند؛ چرا که ویراستار با موضوع مقاله آشناست.

در صورتی که مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله نیازمند ویرایش از نظر نگارشی و گرامری است، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی برق خود را به ویراستاران گروه مهندسی برق ما بسپارید. یا اگر مجله بر زبان مقاله اشکال وارد کرده است، گروه ویراستاران مهندسی برق ما می تواند ویرایش مقاله  ISIبرق شما را بر عهده گیرد.

 توجه نمایید که ویراستاری مقالات ISI برق تنها شامل برطرف نمودن اشکالات گرامری و بهبود زبان مقاله شده و شامل ویرایش محتوی علمی مقاله نمی گردد.

قیمت ویرایش مقاله برق

پورتال پویان جهت جلب رضایت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI برق را فراهم نموده است. در صورتی که هزینه ویرایش  مقاله ISI برق بیش تر از 50 هزار تومان شود، می توانید هزینه ویرایش مقاله برق را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ویرایش مقاله، بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله ISI برق خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

علاوه بر خدمات مربوط به ادیت مقاله انگلیسی برق می توانید از خدمات ترجمه مقالات برق پورتال پویان نیز بهره مند شوید. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان برق ما می تواند مقاله برق شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات برق را ملاحظه نمایید.

لیست مجله های رشته مهندسی برق

در صورتی که به دنبال یافتن مجله ای مناسب برای سابمیت مقاله خود می باشید، می توانید از طریق سایت زیر لیست مجلات رشته مهندسی برق را ملاحظه فرموده و اطلاعات مربوط به هر مجله اعم از موضوعات تحت پوشش، ایمپکت  فاکتور، ناشر، کشور و ...را مشاهده نمایید. پس از ورود به سایت زیر، بر روی journal rank کلیک نمایید. در این صورت می توانید مجلات را به تفکیک رشته، کشور و .. مشاهده کرده و بر حسب افزایش یا کاهش ایمپکت فاکتور مرتب نمایید.

http://www.scimagojr.com

 توجه فرمایید که همه مجلاتی که در این سایت اسامی آن ها ذکر شده است، مجلات ISI نبوده و معیار سنجش ISI بودن یا نبودن مجله سایت تامسون رویتر به آدرس زیر می باشد. می توانید نام مجله را سایت تامسون رویترز جستجو نمایید تا از ISI بودن یا نبودن آن مجله مطمئن گردید.

http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2540


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید