ویرایش مقالات انگلیسی ژئوفيزیک

ممکن است تمایل به انتشار یافته های خود در زمینه ژئوفيزیک داشته باشید. اگر یافته های ژئوفيزیک خود را به صورت مقاله انگلیسی نوشته اید و اگر مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی ژئوفيزیک خود را به ویراستاران گروه ژئوفيزیک ما بسپارید. ادیت مقالات انگلیسی ژئوفيزیک چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانسی توسط گروه ژئوفيزیک پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته ژئوفيزیک از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته ژئوفيزیک استفاده می شود.

 همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه ژئوفيزیک ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی ISI ژئوفيزیک شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی ژئوفيزیک توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته ژئوفيزیک انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله ISI  باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله ISI خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی ژئوفيزیک از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات دپارتمان ژئوفيزیک پورتال پویان می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان ژئوفيزیک ما می تواند مقاله ISI شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ژئوفيزیک را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1744


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید