ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی

اگر مقاله ای را در زمینه مهندسی پزشکی به زبان انگلیسی نوشته اید و مقاله انگلیسی شما از نظر ساختار زبان انگلیسی و گرامر اشکالاتی دارد می توانید برای ویرایش آن از ویراستاران دپارتمان پورتال پویان کمک بگیرید. یا اگر مقاله انگلیسی را به ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله ایراد گرفته است، می توانید ویرایش گرامری مقاله مهندسی پزشکی خود را به ویراستاران پورتال پویان بسپارید.

ادیت مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه مهندسی پزشکی پورتال پویان انجام می شود. ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی توسط ادیتور های آشنا به موضوع مقاله انجام می شود. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان مهندسی پزشکی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی پزشکی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1883


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید