ویرایش مقالات انگلیسی زیست شناسی

ویرایش مقالات انگلیسی زیست شناسی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته زیست شناسی انجام می گیرد. اگر در زمینه زیست شناسی مقاله ای را به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد، می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی زیست شناسی خود را به ویراستاران گروه زیست شناسی ما بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه زیست شناسی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی زیست شناسی شما را انجام دهد.

ادیت مقالات انگلیسی زیست شناسی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه زیست شناسی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته زیست شناسی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته زیست شناسی استفاده شده و حتی المقدور کار ویرایش مقاله هر یک از گرایش های رشته زیست شناسی به ادیتور همان گرایش واگذار می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را مشاهده نمایید.

ادیت مقالات انگلیسی زیست شناسی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات دپارتمان زیست شناسی پورتال پویان می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان زیست شناسی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1867


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید