ویرایش مقالات انگلیسی آمار

گروه آمار پورتال پویان ویرایش مقالات انگلیسی آمار چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه ادیت مقالات کنفرانسی را انجام می دهد. برای ویرایش مقالات ISI رشته آمار از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته آمار استفاده می شود. اگر در زمینه آمار مقاله ای را به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد، می توانید کار ویرایش مقاله آمار خود را به ویراستاران گروه آمار ما بسپارید.

 همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه آمار ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی ISI آمار شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی آمار توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته آمار انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله ISI خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان آمار ما می تواند مقاله ISI شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات آمار را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1700


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید