ویرایش مقالات انگلیسی پلیمر

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی نوشته اید و قصد ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید کار ویرایش مقاله ISI پلیمر خود را به ویراستاران خبره پورتال پویان بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از ساختار گرامری و زبان انگلیسی مقاله اشکال گرفته است، گروه پلیمر ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی پلیمر شما را انجام دهد.

 ویرایش مقالات انگلیسی پلیمر توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر انجام می گیرد. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته پلیمر از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته پلیمر استفاده می شود. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ادیت از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد. ادیت مقالات انگلیسی پلیمر چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه پلیمر ما پذیرفته می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله پلیمری خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان پلیمر ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات مربوطه بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پلیمر را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1932


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید