ویرایش مقالات انگلیسی حقوق

ادیت مقالات انگلیسی حقوق چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه حقوق پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته حقوق از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته حقوق استفاده شده و حتی المقدور کار ویرایش مقاله هر یک از گرایش های رشته حقوق به ادیتور همان گرایش واگذار می شود.

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی در زمینه حقوق نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری اشکالاتی دارد، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی حقوق خود را به ویراستاران گروه حقوق ما بسپارید. همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه حقوق ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی حقوق شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی حقوق توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته حقوق انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی حقوق از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه حقوق دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان حقوق ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1830


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید