ویرایش مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی در زمینه علوم آزمایشگاهی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی خود را به ویراستاران گروه علوم آزمایشگاهی ما بسپارید. ادیت مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه علوم آزمایشگاهی پورتال پویان پذیرفته می شود. ویرایش مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

همچنین اگر مقاله خود را به یک مجله ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه علوم آزمایشگاهی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی علوم آزمایشگاهی شما را انجام دهد. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته علوم آزمایشگاهی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته علوم آزمایشگاهی استفاده می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه علوم آزمایشگاهی دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان علوم آزمایشگاهی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم آزمایشگاهی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1770


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید