ویرایش مقالات انگلیسی عمران

یکی دیگر از خدمات گروه عمران دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) ویرایش مقالات انگلیسی عمران از جنبه نگارشی و گرامری می باشد. ویرایش مقالات انگلیسی ISI شما در زمینه عمران با ضمانت انجام می شود و رفع نواقص احتمالی آن پس از تحویل به صورت رایگان انجام خواهد شد.

ممکن است مقاله ای را در زمینه مهندسی عمران نوشته باشید اما مقاله انگلیسی شما به لحاظ گرامری و ساختار زبان انگلیسی اشکالاتی داشته باشد. در این صورت لازم است پیش از ارسال مقاله ISI خود به مجله تخصصی عمران نسبت به ویرایش مقاله ISI خود اقدام نمایید. برای رفع اشکالات گرامری مقاله انگلیسی عمران خود می توانید از ادیتورهای دپارتمان مهندسی عمران پورتال پویان کمک بگیرید. همچنین ممکن است مقاله انگلیسی شما به علت اشکالات گرامری توسط مجله برگشت خورده باشد، در این حالت نیز می توانید کار ادیت گرامری مقاله انگلیسی خود را به ویراستاران دپارتمان عمران پورتال پویان بسپارید.

چرا پورتال پویان؟

ادیت مقاله انگلیسی توسط پورتال پویان شامل گارانتی رفع نقص می باشد. همچنین مقاله ویرایش شده به همراه نسخه Track change ارائه می شود.

پورتال پویان به این نکته مهم توجه دارد که آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند، بنابراین ویرایش مقالات انگلیسی عمران توسط ادیتور های دانش آموخته تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی عمران و حتی المقدور توسط ادیتور هم گرایش با مقاله انجام می گیرد. ادیت مقالات انگلیسی عمران چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانسی توسط گروه عمران پورتال پویان پذیرفته می شود. 

 

قیمت ویرایش مقاله ISI عمران

برای جلب رضایت مشتریان و کاربران گرامی پورتال پویان امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI عمران را فراهم نموده است. اگر هزینه ادیت مقاله ISI عمران بیش تر از 50 هزار تومان شود، در صورت تمایل می توانید هزینه ویرایش مقاله ISI عمران را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از نرخ ویرایش مقاله ISI بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

 

ویرایش فوری مقالات ISI عمران

برای دسترسی به خدمات فوری ویرایش تخصصی مقالات ISI عمران می توانید با استفاده از خدمات الکترونیک پورتال پویان در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش ادیت مقاله ISI عمران خود را از طریق سایت پورتال پویان و یا سایر ابزارهای آنلاین ما ارسال نمایید. کار ویرایش مقاله ISI عمران شما در کمترین زمان ممکن توسط ادیتورهای پورتال پویان انجام شده و برای شما ارسال می شود. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

برای ارسال سفارش ادیت مقاله ISI عمران خود ابتدا عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله ISI عمران خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه را مشاهده نمایید.

ادیت مقالات انگلیسی عمران از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه عمران دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. علاوه بر این اگر مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان عمران ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات در این زمینه بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات عمران را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2018


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید