ویرایش مقالات علوم سیاسی

ویراستاری مقالات انگلیسی علوم سیاسی از نظر نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه علوم سیاسی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. ویرایش نگارشی مقالات ISI علوم سیاسی (و مقالاتی که جهت ارائه در کنفرانس های بین المللی آماده شده اند) توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و رشته های مرتبط انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش مقاله از نظر محتوایی و علمی تغییر نکنند؛ چرا که ویراستار با موضوع مقاله آشناست.

 توجه نمایید که ویراستاری مقالات ISI علوم سیاسی تنها شامل برطرف نمودن اشکالات گرامری و بهبود زبان مقاله شده و شامل ویرایش محتوی علمی مقاله نمی گردد.

قیمت ویرایش مقاله علوم سیاسی

پورتال پویان جهت جلب رضایت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI علوم سیاسی را فراهم نموده است. در صورتی که هزینه ویرایش  مقاله ISI علوم سیاسی بیش تر از 50 هزار تومان شود، می توانید هزینه ویرایش مقاله علوم سیاسی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ویرایش مقاله، بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله ISI علوم سیاسی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

 

علاوه بر خدمات مربوط به ادیت مقاله انگلیسی علوم سیاسی می توانید از خدمات ترجمه مقالات علوم سیاسی پورتال پویان نیز بهره مند شوید. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان علوم سیاسی ما می تواند مقاله علوم سیاسی شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم سیاسی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1709


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید