ویرایش مقالات علوم تربیتی

ویراستاری مقالات انگلیسی علوم تربیتی از نظر نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه علوم تربیتی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. ویرایش نگارشی مقالات ISI علوم تربیتی (و مقالاتی که جهت ارائه در کنفرانس های بین المللی آماده شده اند) توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته علوم تربیتی و رشته های مرتبط انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش مقاله از نظر محتوایی و علمی تغییر نکنند؛ چرا که ویراستار با موضوع مقاله آشناست.

 توجه نمایید که ویراستاری مقالات ISI علوم تربیتی تنها شامل برطرف نمودن اشکالات گرامری و بهبود زبان مقاله شده و شامل ویرایش محتوی علمی مقاله نمی گردد.

قیمت ویرایش مقاله علوم تربیتی

پورتال پویان جهت جلب رضایت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ویرایش مقاله ISI علوم تربیتی را فراهم نموده است. در صورتی که هزینه ویرایش  مقاله ISI علوم تربیتی بیش تر از 50 هزار تومان شود، می توانید هزینه ویرایش مقاله علوم تربیتی را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی از قیمت ویرایش مقاله، بخش تخمین هزینه را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله ISI علوم تربیتی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

 

علاوه بر خدمات مربوط به ادیت مقاله انگلیسی علوم تربیتی می توانید از خدمات ترجمه مقالات علوم تربیتی پورتال پویان نیز بهره مند شوید. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان علوم تربیتی ما می تواند مقاله علوم تربیتی شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم تربیتی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1939


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید