ویرایش مقالات انگلیسی بيوتكنولوژی

ادیت مقالات انگلیسی بيوتكنولوژی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانسی توسط گروه بيوتكنولوژی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته بيوتكنولوژی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته بيوتكنولوژی استفاده می شود.

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی در زمینه بيوتكنولوژی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری اشکالاتی دارد، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی بيوتكنولوژی خود را به ویراستاران گروه بيوتكنولوژی ما بسپارید. همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه بيوتكنولوژی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی بيوتكنولوژی شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی بيوتكنولوژی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته بيوتكنولوژی انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقالات را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی بيوتكنولوژی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه بيوتكنولوژی دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان بيوتكنولوژی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات بيوتكنولوژی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1632


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید