ویرایش مقالات انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی

اگر در زمینه زیست شناسی سلولی و مولکولی مقاله ای را به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد، می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی خود را به ویراستاران گروه زیست شناسی ما بسپارید. همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه زیست شناسی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی شما را انجام دهد.

 ادیت مقالات انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه زیست شناسی سلولی و مولکولی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی استفاده شده و حتی المقدور کار ویرایش مقاله هر یک از گرایش های رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی به ادیتور همان گرایش واگذار می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات دپارتمان زیست شناسی پورتال پویان می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان زیست شناسی سلولی و مولکولی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی سلولی و مولکولی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1833


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید