ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی معدن

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی نوشته اید و قصد ارسال آن به مجلات و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی خود را به ویراستاران خبره پورتال پویان بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از ساختار گرامری و زبان انگلیسی مقاله اشکال گرفته است، گروه مهندسی معدن ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی معدن شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی معدن از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه مهندسی معدن دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد.

 ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی معدن توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته مهندسی مهندسی معدن انجام می گیرد. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته مهندسی معدن از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته مهندسی معدن استفاده می شود. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ادیت از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد. ادیت مقالات انگلیسی مهندسی معدن چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه مهندسی معدن ما پذیرفته می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان مهندسی معدن ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات مربوطه بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی معدن را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1859


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید