ترجمه متون تخصصی حقوق خصوصی

سالانه مقلات و یافته های علمی بسیار زیادی در حوزه حقوق خصوصی به چاپ می رسد که آگاهی از آنها می تواند بسیار مفید و ارزنده باشد. همچنین شما می توانید به کمک ترجمه فارسی به انگلیسی، مقاله حقوق خصوصی خود را در مجلات ISI و کنفرانس های مربوط به حقوق خصوصی منتشر نمایید. شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته حقوق با گرایش خصوصی می توانند ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  حقوق خصوصی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق خصوصی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات حقوق خصوصی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق خصوصی، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های حقوق خصوصی و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق خصوصی توسط گروه مترجمان حقوق خصوصی ما انجام می گیرد. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن حقوق خصوصی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق خصوصی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. ترجمه متون تخصصی حقوق خصوصی به مترجمینی سپرده می شود که دانش آموخته حقوق خصوصی باشند.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3296


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید