ترجمه متون تخصصی حقوق تجارت بین الملل

سالانه منابع علمی بسیار ارزشمندی در خصوص حقوق تجارت بین الملل تولید می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی نوشته شده اند. با استفاده از ترجمه متون تخصصی در حوزه حقوق تجارت بین الملل می توانید از تجربیات و دانش جهانی در زمینه حقوق تجارت بین الملل بهره مند شوید. همچنین یکی از راه های آشنایی با قوانین حقوقی تجارت بین الملل ترجمه انگلیسی به فارسی متون مربوط به  حقوق تجارت بین الملل است. مترجمان حقوق پورتال پویان به شما کمک می کنند که به سادگی به جدیدترین دست آورد های علمی حقوق تجارت بین الملل دسترسی داشته باشید. همچنین اگر قصد ارسال مقاله به مجله ISI یا کنفرانس بین المللی را دارید، می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علمی خود در حوزه حقوق تجارت بین الملل را به مترجمان پورتال پویان بسپارید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه حقوق تجارت بین الملل از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات حقوق تجارت بین الملل، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش حقوق تجارت بین الملل، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق تجارت بین الملل و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق تجارت بین الملل توسط گروه مترجمان حقوق پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3613


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید