ترجمه متون تخصصی حقوق بین الملل

یکی از روش های آگاهی از حقوق بین الملل و قوانین حقوقی حاکم بر روابط کشور ها مطالعه ترجمه متون تخصصی حقوق بین الملل می باشد. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی و مقالات حقوق بین الملل راه دستیابی به دانش حقوق بین الملل را کوتاه می کند. همچنین اگر قصد ارسال مقالات حقوق بین الملل خود به کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی حقوق پورتال پویان کمک بگیرید.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی حقوق بین الملل اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق بین الملل از مترجمان رشته حقوق بین الملل استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی حقوق بین الملل از مترجمان رشته حقوق استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی حقوق بین الملل مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق بین الملل از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات حقوق بین الملل ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش حقوق بین الملل، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق بین الملل و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق بین الملل توسط گروه مترجمان حقوق ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به حقوق بین الملل خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق بین الملل خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید.

 برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  حقوق بین الملل نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران حقوق پورتال پویان کمک بگیرید

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 4563


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید