ترجمه متون تخصصی حقوق بشر

چگونه می توان از جدیدترین اخبار، دست آورد های علمی و گزارشات در زمینه حقوق بشر مطلع شد؟ سالیانه حجم زیادی از اطلاعات و گزارش ها در زمینه حقوق بشر منتشر می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی هستند.  ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی حقوق بشر می تواند راه اطلاع از مسائل جهانی حقوق بشر را هموار کند. همچنین می توانید برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق بشر و ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی حقوق از مترجمان حقوق پورتال پویان کمک بگیرید.

خدمات ترجمه متون تخصصی حقوق بشر شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق بشر توسط مترجمان حقوق پورتال پویان ارائه می شود. برای ترجمه متون تخصصی حقوق بشر از مترجمان رشته حقوق با گرایش حقوق بشر کمک گرفته می شود تا در حین ترجمه متون تخصصی حقوق بشر مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شده و حاصل کار ترجمه ای سلیس، روان و تخصصی باشد.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق بشر از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات حقوق بشر، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق بشر، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های حقوق بشر و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق بشر توسط گروه مترجمان حقوق پورتال پویان انجام می گیرد. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  حقوق بشر نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران حقوق پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه متون تخصصی حقوق بشر در چند مرحله وجود دارد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3110


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید