ترجمه متون تخصصی حقوق عمومی

دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ارجمند حقوق می توانند برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن حقوق گرایش حقوق عمومی، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق عمومی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایند. خدمات ترجمه متون تخصصی حقوق گرایش حقوق عمومی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق عمومی توسط مترجمان حقوق پورتال پویان به طور تخصصی ارائه می شود.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی گرایش حقوق عمومی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات گرایش حقوق عمومی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات گرایش حقوق عمومی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش حقوق عمومی و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق عمومی توسط گروه مترجمان حقوق ما انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3351


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید