ترجمه متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی

بدیهی است که جرم در کشورها و فرهنگ های مختلف اشتراکات و تفاوت های زیادی دارد و به تبع آن جزای جرم هم گاه مشابه، گاه یکسان و گاه متفاوت است. برای حقوق دانانی که در حوزه جرم و جزا فعالیت می کنند آگاهی از جرایم و جزای جرایم در فرهنگ ها و کشور های مختلف بسیار با اهمیت است. یکی از راه های اطلاع از انواع جرایم و جزای جرایم در کشورهای مختلف ترجمه متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی است. ترجمه متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی به حقوق دانان حوزه جرم و جزا کمک می کند تا از انواع جرایم و جزای هر یک در جای جای جهان آگاهی یابند.

این موضوع با توجه به نوظهور بودن جرایم سایبری اهمیت بیشتری پیدا می کند. با ترجمه متون تخصصی در زمینه جرایم سایبری می توان به مطالعه تجارب کشورهای مختلف در خصوص جرایم سایبری و نحوه جزای آنها پرداخت که این کار می تواند در پیشگیری از جرایم سایبری یا کاهش آنها بسیار موثر باشد. همچنین اگر قصد دارید تا یافته های خود در حوزه حقوق جزا و جرم شناسی را در کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی منتشر کنید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق خود را به مترجمین حقوق پورتال پویان بسپارید.

برای ترجمه متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی از مترجمان رشته حقوق با گرایش جزا و جرم شناسی استفاده می گردد تا ترجمه متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی هر چه تخصصی تر و صحیح تر انجام شده و مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شود. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متن حقوق جزا و جرم شناسی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی خود را برای ما ارسال کنید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات حقوق جزا و جرم شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حقوق جزا و جرم شناسی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های حقوق با گرایش حقوق جزا و جرم شناسی و ترجمه سایر متون تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی توسط گروه مترجمان حقوق ما انجام می گیرد.

برای ثبت سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه کاربری خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 4598


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید