ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم آزمایشگاهی

اگر قصد انتشار مقالات علوم آزمایشگاهی خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله علوم آزمایشگاهی خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علوم آزمایشگاهی خود را به مترجمان علوم آزمایشگاهی پورتال پویان بسپارید.

بدیهی است که ترجمه مقالات علوم آزمایشگاهی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته علوم آزمایشگاهی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی علوم آزمایشگاهی اقدام به ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم آزمایشگاهی می نماید.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم آزمایشگاهی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون علوم آزمایشگاهی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های علوم آزمایشگاهی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های علوم آزمایشگاهی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم آزمایشگاهی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی علوم آزمایشگاهی توسط مترجمین علوم آزمایشگاهی پورتال پویان انجام می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه فارسی به انگلیسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

گروه علوم آزمایشگاهی علاوه بر ترجمه متون فارسی علوم آزمایشگاهی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  علوم آزمایشگاهی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات علوم آزمایشگاهی و ویرایش مقالات انگلیسی علوم آزمایشگاهی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 838


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com