ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات مکانیک

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات مکانیک توسط مترجمین مکانیک پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان به انجام می رسد. اگر مقاله مهندسی مکانیک خود را به زبان فارسی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید به کمک مترجمین زبده پورتال پویان مقاله مهندسی مکانیک خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید. مترجمان گروه مهندسی مکانیک از تجربه کافی در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی مهندسی مکانیک برخوردار بوده و مقالات مهندسی مکانیک متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

بدیهی است که ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مکانیک باید توسط دانش آموختگان مکانیک انجام شود. علاوه بر این پورتال پویان در هنگام ترجمه متون تخصصی مکانیک، گرایش مربوط به متن را نیز در نظر می گیرد. ترجمه فارسی به انگلیسی هر متن مکانیک به مترجمی سپرده می شود که گرایش تحصیلی وی متناسب با متن باشد. به عنوان مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مکانیک ساخت و تولید به مترجم با گرایش مکانیک ساخت و تولید سپرده می شود. ترجمه فارسی به انگلیسی مکانیک سیالات به مترجم با گرایش مکانیک سیالات سپرده می شود.  ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مکانیک جامدات به مترجم مکانیک با گرایش جامدات محول می شود. به این ترتیب ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مکانیک به طور تخصصی، روان و با انتقال صحیح مفاهیم و بدون تغییر در ساختار علمی مقاله صورت می گیرد.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های مهندسی مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های رشته مهندسی مکانیک، ترجمه فارسی به انگلیسی کاتالوگ و بروشور در زمینه مهندسی مکانیک و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی رشته مهندسی مکانیک توسط مترجمان مکانیک پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیام کوتاه به اطلاع شما می رسد. جهت مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه سفارش ترجمه در چند مرحله وجود دارد.

بخش ترجمه دپارتمان مهندسی مکانیک علاوه بر ترجمه مقالات فارسی مهندسی مکانیک، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی مکانیک و همچنین ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته مهندسی مکانیک را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی مکانیک و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی مکانیک را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2305


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید