Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم پزشكی > پزشکی > خدمات تخصصی پزشکی > ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی
 ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی

ممکن است بخواهید یافته های خود در زمینه پزشکی را در مجلات ISI یا کنفرانس های بین المللی منتشر کنید. بنابراین ممکن است مقاله ای را به زبان فارسی در زمینه پزشکی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات ISI یا کنفرانس های بین المللی را داشته باشید. اگر از طریق ارسال مقالات پزشکی خود به مجلات ISI و کنفرانس های خارجی قصد انتشار یافته ها و تجارب خود را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی پزشکی پورتال پویان کمک بگیرید.

بدیهی است که ترجمه مقالات  پزشکی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته پزشکی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متن پزشکی که از فارسی به انگلیسی ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شده و مفاهیم از فارسی به انگلیسی به درستی منتقل شوند. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی پزشکی اقدام به ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی پزشکی می نماید.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون پزشکی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های پزشکی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی پزشکی توسط مترجمین پزشکی پورتال پویان انجام می شود.

گروه پزشکی علاوه بر ترجمه متون فارسی پزشکی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  پزشکی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی پزشکی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی پزشکی و ویرایش مقالات انگلیسی پزشکی را مشاهده نمایید.

برای ارسال سفارش ترجمه خود ابتدا عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه فارسی به انگلیسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1735


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید