ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کشاورزی

ممکن است مقاله ای را به زبان فارسی در زمینه کشاورزی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات یا کنفرانس های بین المللی را داشته باشید. اگر قصد انتشار مقالات کشاورزی خود در مجلات ISI و کنفرانس های خارجی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی کشاورزی پورتال پویان کمک بگیرید. مترجمین کشاورزی ما تجربه کافی برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله شما را داشته و مقالات کشاورزی متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

پورتال پویان تاکید می کند که ترجمه متون تخصصی کشاورزی باید توسط مترجمی انجام شود که خود دانش آموخته رشته کشاورزی باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی کشاورزی اقدام به ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی کشاورزی می نماید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله کشاورزی توسط مترجم هم گرایش با متن مقاله انجام می شود. به عنوان مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله گیاه پزشکی توسط مترجمی ترجمه می شود که در رشته کشاورزی با گرایش گیاه پزشکی تحصیل کرده باشد.

خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی به همه گرایش های کشاورزی ارائه می شود. خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم باغبانی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم دامی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات گیاه پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مکانیک ماشین های کشاورزی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زراعت و اصلاح نباتات و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات اقتصاد کشاورزی در پورتال پویان ارائه می شود.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کشاورزی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون کشاورزی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های کشاورزی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های کشاورزی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های کشاورزی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی کشاورزی توسط مترجمین کشاورزی پورتال پویان انجام می شود.

برای ارسال سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی کشاورزی عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه فارسی به انگلیسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

گروه کشاورزی علاوه بر ترجمه متون فارسی کشاورزی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته کشاورزی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی کشاورزی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی کشاورزی و ویرایش مقالات انگلیسی کشاورزی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2064


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید