ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی سلولی و مولکولی

ممکن است مقاله ای را به زبان فارسی در زمینه زیست شناسی سلولی و مولکولی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات یا کنفرانس های بین المللی را داشته باشید. اگر از طریق ارسال مقالات خود در مجلات ISI و کنفرانس های خارجی قصد انتشار یافته های خود در زمینه زیست شناسی سلولی و مولکولی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی زیست شناسی پورتال پویان کمک بگیرید.

ترجمه متون تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی اقدام به ارائه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی می نماید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله زیست شناسی سلولی و مولکولی توسط مترجم هم گرایش با متن مقاله انجام می شود. به این ترتیب مفاهیم تخصصی از زبان فارسی به درستی به زبان انگلیسی منتقل می شود. به عنوان مثال ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله بیوشیمی توسط مترجم زیست شناسی با گرایش بیوشیمی انجام می شود.

خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی به همه گرایش های زیست شناسی سلولی و مولکولی ارائه می شود. خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ژنتیک، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات میکروبیولوژی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات بیوشیمی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم سلولی و مولکولی در پورتال پویان ارائه می شود.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی سلولی و مولکولی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون زیست شناسی سلولی و مولکولی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های زیست شناسی سلولی و مولکولی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های زیست شناسی سلولی و مولکولی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات زیست شناسی سلولی و مولکولی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های زیست شناسی سلولی و مولکولی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی توسط مترجمین زیست شناسی پورتال پویان انجام می شود.

برای ارسال سفارش ترجمه خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه فارسی به انگلیسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

گروه زیست شناسی علاوه بر ترجمه متون فارسی زیست شناسی سلولی و مولکولی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  زیست شناسی سلولی و مولکولی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی و ویرایش مقالات انگلیسی زیست شناسی سلولی و مولکولی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2231


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید