ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع

اگر قصد ارسال مقاله مهندسی صنایع به مجلات و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله مهندسی صنایع را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید به کمک مترجمین زبده پورتال پویان مقاله مهندسی صنایع خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع باید توسط مترجم آشنا به موضوع مقاله انجام شود. از این رو ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع به مترجمی سپرده می شود که دانش آموخته رشته مهندسی صنایع باشد. به این ترتیب ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله صنایع به طور تخصصی، روان و با انتقال صحیح مفاهیم و بدون تغییر در ساختار علمی مقاله صورت می گیرد. مترجمان گروه مهندسی صنایع از تجربه کافی در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مهندسی صنایع برخوردار بوده و مقالات مهندسی صنایع متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند. هر چند که گرایش های مهندسی صنایع قرابت زیادی با هم دارند اما سعی می شود ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات صنایع به مترجم هم گرایش با موضوع مقاله سپرده شود.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های مهندسی صنایع، ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های رشته مهندسی مهندسی صنایع، ترجمه فارسی به انگلیسی کاتالوگ و بروشور در زمینه مهندسی صنایع و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی رشته مهندسی صنایع توسط گروه مهندسی صنایع دپارتمان ترجمه پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیام کوتاه به اطلاع شما می رسد. جهت مشاهده هزینه ها،تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه سفارش ترجمه در چند مرحله وجود دارد.

بخش ترجمه دپارتمان مهندسی صنایع علاوه بر ترجمه مقالات فارسی مهندسی صنایع، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی صنایع و همچنین ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته مهندسی صنایع را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی صنایع و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی صنایع را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 891


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com