دانلود بررسی نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری

این تحقیق رایگان مدیریت آموزشی به فرمت word می باشد و شما می توانید در ادامه چکیده و بخشی از تحقیق " بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری " را مشاهده کنید.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003046
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 2013
تعداد صفحات فارسي : 79
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 501 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : بررسی نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری

چکیده

در این بخش می توانید تحقیق رایگان مدیریت آموزشی با عنوان " بررسی نحوه تاثیر تشویق در افزایش یادگیری" را به طور رایگان دانلود کنید. این تحقیق رایگان مدیریت آموزشی به فرمت word می باشد و شما می توانید در ادامه چکیده و بخشی از تحقیق " بررسی نحوه تاثیرتشویق در افزایش یادگیری " را مشاهده کنید.

فهرست مطالب

فصل اول:

طرح تحقيق

مقدمه

بيان مسئله

اهداف تحقيق

اهميت موضوع تحقيق

فرضيه هاي تحقيق

تعريف واژه ها واصطلاحات

موانع ومحدوديت هاي تحقيق

فصل دوم:

ادبيات تحقيق

پيشينه تحقيق

نقد وبررسي تحقيقات انجام شده

فصل سوم:

روش تحقيق

جامعه آماري

نمونه و روش نمونه گيري

وسايل جمع آوري اطلاعات

روش جمع آوري اطلاعات

فصل چهارم:

بررسي سؤال اول تحقيق

بررسي سؤال دوم تحقيق

بررسي سؤال سوم تحقيق

بررسي سؤال چهارم تحقيق

بررسي سؤال پنجم تحقيق

فصل پنجم

خلاصه ونتيجه گيري

پيشنهادات

منابع و مأخذ

مقدمه

شايد براي عده اي تصور اينكه بتوان در مدرسه اي از تشويق استفاده كرد كمي دشواراست اما واقعيت اين است كه مي توان در سنگر مدارس شاهد حضور با شكوه معلمان وشاگرداني بود كه با سرمايه از محبت وچهره هاي متبسم ومصصم در تلاش هستند كه در كارهاي خود موفق بوده اند. پس بايد رنگ مدرسه اي يادآور زيبائيها ونيكوئيها باشد. چرا كه هم انسانها بالاخص نوجوانان محبت پذير مي باشند. ولذا نياز به محبت از اساسي ترين نيازهاي هر انسان مي باشد. تشويق نيروها واستعدادهاي دانش آموزان را به كار مي اندازد واستقامت آنها را در كارها زياد مي كند وموجبات سرعت در كارهاي بدني را فراهم مي كند ودر كارهاي فكري موجب سعي وكوشش بيشتري  مي گردد. تشويق وتقويت رفتار مثبت كودكان سبب شكل گيري عادات مطلوب در آنان مي شود. به عبارت ديگر از آنجا كه از طريق رفتارهاي تشويق آميز كلامي وغير كلامي مادي وعنوي فردي وگروهي مستقيم وغير مستقيم مربي بيش از هر چيز به يك نياز هم نوجوانان يعني نياز به محبت متعلق وتوجه پاسخ داده مي شود.

ما شاهد بيشترين مؤثرترين وپايدارترين اثر در رفتار آنان هستيم در حالي كه وقتي دانش آموزي را تنبيه مي كنيمن نه تنها به هيچ يك از نيازهاي خطري واساسي او پاسخ نمي دهيم بلكه تعادل حياتي اش را برهم زده او را با تجربه ناخوش آيندي كه همواره ازآن گريز دارد مواجه مي كنيم ولو اينكه بطور موقت رفتار مطلوب آن را كنترل كرده باشيم..

Keywords: تحقیق رایگان مدیریت آموزشی تاثیر تشویق در افزایش یادگیری
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links