دانلود تحقیق علوم تربیتی با عنوان کنش پژوهی کارورزی 3 (فایل word)

روش تدریس من این است که در تدریس دانش آموزان را درگیرمسایل آموزشی نموده ومتکلم وحده بودن را کنار ذاشته تا بتوانم یادگیری عمیق و مفیدی ارایه داده باشم. بنده قبل از تدریس هر درس از آنها می خواهم که این درس را خوانده و به صورت آماده به کلاس بیایند. معلمان بايد استانداردهايی برای موفقيت تعيين کنند و دانش آموزان را آگاه سازند که از همه آنها انتظار می رود به اين استانداردها دست يابند. می توانید این پروژه کارورزی علوم تربیتی را به صورت فایل word دانلود نمایید.
قیمت : 765,000 ریال
شناسه محصول : 2010039
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1395
تعداد صفحات فارسي : 15
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 97 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق علوم تربیتی با عنوان کنش پژوهی کارورزی 3 (فایل word)

چکیده

معلمان بايد استانداردهايی برای موفقيت تعيين کنند و دانش آموزان را آگاه سازند که از همه آنها انتظار می رود  به اين استانداردها دست يابند. اين توصيه ، دو موضوع بسيار با اهميت  را  به يکديگر  پيوند می دهد:

يکی تعيين استانداردهای هدفمند ، يعنی  استانداردهای  مهم، چالش  برانگيز  و قابل حصول  و ديگری  انتقال انتظارات معلم به دانش آموز،يعنی انتظار دستيابی آنان به اين استانداردها ،  اين توصيه  از اين رو اهميت  دارد که  علاوه بر پيشنهاد دستيابی  به بعضی استانداردها ، پيشنهاداتی نيز برای اجتناب از استانداردهای  دلخواه (1)  و ناپايدار  (هوس  برانگيز)  (2)  دارد. همچنين  توصيه  می کند، از استانداردهايی  که برای دانش آموزان قابل حصول نيستند ،  دوری  شود و از استانداردهايی  که دانش آموزان  بدون هيچ تلاشی  می توانند  به آنها دست  يابند نيز پرهيز شود و سرانجام اين که نبايد  انتظارات زيادی  از دانش آموزان به خصوص  گروه های کوچک تر دانش آموزی داشت. می توانید این پروژه کارورزی علوم تربیتی را به صورت فایل word دانلود نمایید.  

فهرست مطالب

·         تصویر از خود

·         صفات معلم خوب

·         تشويق

·         جلب توجه

·         حرکت  در بين دانش  آموزان

·         کنش پژوهی 2

·         کنش پژوهی 3

·         جمع بندی کنش پژوهی 1 -2 -3

Keywords: کنش پژوهی دانش آموزان یادگیری آموزش معلم
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links