دانلود مقاله ترجمه شده آیا ارزیابی عملکرد در افزایش دلزدگی کارکنان نقش دارد؟


چطور این مقاله مديريت را دانلود کنم؟

فایل انگلیسی این مقاله با شناسه 2007984 رایگان است. ترجمه چکیده این مقاله مديريت در همین صفحه قابل مشاهده است. شما می توانید پس از بررسی این دو مورد نسبت به خرید و دانلود مقاله ترجمه شده اقدام نمایید

قیمت :
880,000 ریال
شناسه محصول :
2007984
سال انتشار:
2001
حجم فایل انگلیسی :
1 Mb
حجم فایل فارسی :
366 کیلو بایت
نوع فایل های ضمیمه :
pdf+word
کلمه عبور همه فایلها :
www.daneshgahi.com

عنوان فارسي

آیا ارزیابی عملکرد در افزایش دلزدگی کارکنان نقش دارد؟

عنوان انگليسي

Does Performance Appraisal Contribute to Heightened Levels of Employee Burnout

نویسنده/ناشر/نام مجله

Public Personnel Management

این مقاله چند صفحه است؟

این مقاله ترجمه شده مديريت شامل 16 صفحه انگلیسی به صورت پی دی اف و 23 صفحه متن فارسی به صورت ورد تایپ شده است

چکیده فارسی

 چکیده

این مطالعه رابطه بین ادراکات کارکنان درباره ارزیابی عملکرد و دل زدگی و رضایت شغلی کارکنان در دولت county را بررسی می کند. به ویژه مولفان بررسی می کنند که آیا  ابعاد ارزیابی عملکرد شامل اعتبارسنجی ابزار، عدالت توزیعی، عدالت رویه ای، با دلزدگی و رضایت شغلی ارتباط دارند یا خیر. نتایج  نشان دهنده یک رابطه ضعیف بین این سه متغیر مستقل و  رضایت شغلی و نیز رابطه ضعیفی بین عدالت رویه ای و عدالت توزیعی و دلزدگی شغلی برای یک نمونه 134 تایی از کارکنان بخش حرفه ای، است. کاربرد این یافته ها برای مدیران نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

1-مقدمه

با در نظر گرفتن اینکه کارکنان از ارزیابی عملکرد می ترسند، و اینکه محققان  عینیت و پتانسیل  انگیزشی آن برای بر انگیختن کارکنان را زیر سوال می برند، یک سوال مشخصی که به وجود می آید این است که چگونه این  فرایند ممکن است که بر دلزدگی کارکنان و رضایت شغلی تاثیر داشته باشد؟ هدف این مقاله این است که این موضوعات را بررسی کند. چه ارتباطی بین نگرش های کارکنان نسبت به فرایند ارزیابی عملکرد سازمانی شان و سطح دلزدگی شان و رضایت شغلی که برای این کارکنان تجربه می شود، وجود دارد؟... 

ارزیابی عملکرد دلزدگی کارکنان :کلمات کلیدی

چکیده انگلیسی

Abstract

This  study  examines  the relationship  between  employee  perceptions  of  perfor­mance  appraisal  and both  employee  burnout  and experienced  job satisfaction  in a county  government.  More  specifically,  the authors  examine  whether  the following aspects  of performance  appraisal  are related  to  burnout  and job satisfaction: instrument  validity,  distributive  justice,  and procedural  justice.  The results  indi­cate  a  modest  relationship  between  these  three  independent  variables  and job satisfaction,  as well  as a  modest  relationship  between  procedural  and distributive justice and job burnout  for a  sample  (N = 134)  of professional  county  employees.  The  implications  of these  findings  for managers  are also  explored.

Keywords: Employee Burnout
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]
 مقاله مديريت با ترجمه
Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم انسانی > مديريت > مقاله های مديريت و ترجمه فارسی آنها > آیا ارزیابی عملکرد در افزایش دلزدگی کارکنان نقش دارد؟
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید