دانلود سیستم های مدیریت کارمند و بافت های سازمانی

هدف از این مقاله ایجاد مدلی تئوریک از ویژگی­ها و عوامل تعیین­کننده­­ی شکل­های مختلف مدیریت کارمند: مدیریت ساده، مدیریت پرسنل و مدیریت منابع انسانی می­باشد.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003721
نویسنده/ناشر/نام مجله : Management Research Review
سال انتشار: 2011
تعداد صفحات فارسي : 22
نوع فایل های ضمیمه : Pdf+Word
حجم فایل :
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : سیستم های مدیریت کارمند و بافت های سازمانی

چکیده

سیستم های مدیریت کارمند و بافت های سازمانی

سیستم های مدیریت کارمند و بافت های سازمانی به صورت فایل Word برای دانلود رایگان از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ارائه شده است. این مقاله ترجمه مقاله انگلیسی"Employee management systems and organizational contexts: a population ecology approach" می باشد. این مقاله ترجمه شده رایگان مدیریت برای دانلود از پورتال پویان ارائه شده است.

هدف: هدف از این مقاله ایجاد مدلی تئوریک از ویژگی­ها و عوامل تعیین ­کننده­­ی شکل­ های مختلف مدیریت کارمند: مدیریت ساده، مدیریت پرسنل و مدیریت منابع انسانی می باشد.

رویکرد؛ روش­شناسی، طراحی: این مقاله براساس کاری در رابطه با مدیریت منابع انسانی از طریق یکپارچ ه­سازی مدیریت انتقادی، اکولوژی جمعیت و روابط صنعتی و به منظور توسعه مدلی مفهومی از خصوصیت مدیریت کارمند و عوامل تعیین ­کننده ­اش می باشد.

نتایج: این چارچوب، گامی حائز اهمیت به سوی تفکر درباره­ ی عوامل تعیین­ کننده و خصوصیت سیستم ­های مدیریت کارمند ارائه می­دهد. 

کاربردهای عملی: یک نوع­شناسی از 6 شکل مدیریت کارمند در هر دو بافت متحد و غیرمتحد ایجاد شده است. این مقاله تجدیدنظری به رویکرد جهانی HRM محسوب می­شود و دیدگاهی از فنون مدیریت کارمند و عوامل تعیین ­کننده ­اش ارائه می­دهد. 

ارزش، اصالت: با وجود قانون­مندی ادبیات HRM، بحث اندکی در باب نقش بافت در تحت تأثیر قراردادن ویژگی HRM یا مدیریت کارمند در کل وجود دارد. این مقاله به دنبال جستجوی چگونگی تأثیرگذاری بافت سازمانی بر خصوصیات مدیریت کارمند به واسطه ی تئوری اکولوژی جمعیت، می باشد.

واژگان کلیدی: مدیریت منابع انسانی، روابط کارمند، عوامل موفقیت قطعی (انتقادی)، توسعه کسب و کار.


Keywords: مقاله انگلیسی مدیریت با ترجمه رایگان
این برای گرایش های: مدیریت دولتی، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]