ترجمه تخصصی مدیریت 

ترجمه متون و مقالات تخصصی مدیریت یکی از نیازهای رشته مدیریت برای آشنایی دانشجویان با مباحث بروز این رشته است و از آنجا که تقریبا تمام متون و مقالات مرزهای دانش رشته مدیریت به زبان انگلیسی می باشند، ترجمه انگلیسی به فارسی متون رشته مدیریت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و لازم است مترجمان با تجربه که در حوزه رشته مدیریت دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری می باشند مبادرت به ترجمه متن و مقاله تخصصی رشته مدیریت نمایند. 

گستردگی گرایش های رشته مدیریت 

با نگاهی گذرا به تعداد گرایش های رشته مدیریت می توان اذعان داشت که رشته مدیریت فراتر از یک رشته بوده و مجموعه گسترده ای را در بر می گیرد. علاوه بر گرایش های اصلی مدیریت که دانشجویان فروانی در این گرایش ها به تحصیل مشغول می باشند، گرایش های متعدد دیگری نیز وجود داشته و این امر، کار ترجمه متون مدیریت را دشوار می سازد. زیرا تنوع مباحث بسیار زیاد است. راهکار پورتال پویان برای حل این مشکل، استفاده از مترجمان دانش آموخته گرایش های مختلف رشته مدیریت می باشد به طوری که گروه مترجمان مدیریت ما، ترجمه متن و مقاله تخصصی مربوط به کلیه گرایش های مدیریت را پوشش داده و ترجمه تخصصی مدیریت مالی، ترجمه متون مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت صنعتی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت آینده پژوهشی، مدیریت گردشگری، مدیریت رسانه ای، مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز، مدیریت توسعه، سیاستگذاری علوم فناوری و سایر گرایش های رشته مدیریت را می پذیرد. 

گروه مترجمان مدیریت 

همانطور که ذکر شد به دلیل تنوع حوزه های تحقیقاتی رشته مدیریت، پورتال پویان اقدام به جذب مترجمان گرایش های مختلف رشته مدیریت نموده است و جهت ترجمه متون تخصصی مدیریت از مترجمان با گرایش یکسان و یا نزدیک به موضوع متن استفاده می نماید. این مترجمان آزمون های مترجمی پورتال پویان را پشت سر نهاده و تبحر لازم در زمینه ترجمه تخصصی مدیریت را دارا می باشند. مترجمان مدیریت در 2 گروه خوب و عالی رتبه بندی شده اند و سفارشات ترجمه پلن خوب توسط مترجمان پلن خوب و سفارشات ترجمه پلن عالی توسط مترجمان پلن عالی انجام می گیرد. مترجمان باسابقه و حرفه ای در گروه مترجمان عالی و مترجمان با سابقه کمتر در گروه مترجمان پلن خوب جای گرفته اند. 

نحوه ثبت سفارش ترجمه متون و مقالات مدیریت

جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی خود ابتدا در وبسایت پورتال پویان عضو شده و سپس از طریق صفحه کاربری خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. سفارش ترجمه شما توسط اپراتور مورد بررسی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت مشاهده توضیحات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ملاحظه فرمایید. 

قیمت ترجمه تخصصی مدیریت از انگلیسی به فارسی

جهت مشاهده قیمت ترجمه متون مدیریت بخش تخمین قیمت ترجمه را ملاحظه فرمایید. همچنین چنانچه با عضویت در سایت اقدام به ارسال سفارش خود نمایید، قیمت ترجمه و زمان تحویل ان به ایمیل شما ارسال می گردد. برای مبالغ بالای 50 هزار تومان، امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه میسر است. 

گارانتی ترجمه 

کیفیت کلیه سفارشات ترجمه ( پلن خوب در حد کیفیت خوب و پلن عالی در حد پلن عالی) تضمین می گردد. ترجمه پیش از ارسال برای کاربر، مورد ارزیابی قرار می گیرد. اما چنانچه کاربر درخواست بازبینی مجدد ترجمه را نمایید به صورت 24 ساعته می تواند از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال نموده و درخواست ایشان در اسرع وقت مورد بررسی قرار می گیرد. 

در پورتال پویان گروه مترجمان مدیریت علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مدیریت، ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات مدیریتی و نیز ویرایش مقالات انگلیسی مدیریت از جنبه گرامری و نگارشی را نیز انجام می دهد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1898


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید