ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت صنعتی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مدیریت صنعتی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش مدیریت صنعتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت صنعتی و ترجمه سایر متون تخصصی مدیریت صنعتی توسط گروه مترجمان مدیریت صنعتی ما انجام می گیرد.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت صنعتی از مترجمان رشته مدیریت با گرایش مدیریت صنعتی استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی از مترجمان رشته مدیریت  با گرایش مدیریت صنعتی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به مدیریت صنعتی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت صنعتی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  مدیریت صنعتی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان مدیریت پورتال پویان کمک بگیرید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3340


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید