ترجمه متون تخصصی مدیریت بازاریابی

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه مدیریت بازاریابی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مدیریت بازاریابی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش مدیریت بازاریابی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت بازاریابی و ترجمه سایر متون تخصصی مدیریت بازاریابی توسط گروه مترجمان مدیریت گرایش مدیریت بازاریابی انجام می گیرد.

بازاریابی نقش بسزایی در توسعه کسب و کار دارد و در این میان اطلاع از جدیدترین روش های علمی بازاریابی بسیار مهم است. دانشجویان، اساتید و دست اندر کاران بازاریابی می توانند برای آشنایی با جدیدترین روش های بازاریابی جهان از مترجمین مدیریت بازاریابی پورتال پویان بهره مند شوند.

برای ترجمه متون تخصصی مدیریت بازاریابی از مترجمان رشته مدیریت با گرایش مدیریت بازاریابی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت بازاریابی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند. آشنایی مترجم با اصطلاحات و مفاهیم تخصصی مدیریت بازاریابی سبب می شود که نتیجه کار ترجمه ای سلیس، روان و قابل فهم از متن بازاریابی باشد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3290


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید