ترجمه متون تخصصی مدیریت بازرگانی

شما دانشجویان و اساتید ارجمند رشته مدیریت با گرایش بازرگانی می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن  مدیریت بازرگانی خود را برای پورتال پویان ارسال نمایید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت بازرگانی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مدیریت بازرگانی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت بازرگانی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های مدیریت بازرگانی و ترجمه سایر متون تخصصی مدیریت بازرگانی توسط گروه مترجمان مدیریت بازرگانی ما انجام می گیرد. برای ترجمه متون تخصصی مدیریت بازرگانی از مترجمان رشته مدیریت  با گرایش مدیریت بازرگانی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت بازرگانی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند. بنابراین برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن مدیریت بازرگانی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت بازرگانی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  مدیریت بازرگانی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان مدیریت پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3630


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید