ترجمه متون تخصصی مدیریت مالی

شما دانشجویان و اساتید ارجمند مدیریت می توانید برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن مدیریت گرایش مدیریت مالی، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت مالی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. خدمات ترجمه متون تخصصی مدیریت گرایش مدیریت مالی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی گرایش مدیریت مالی توسط مترجمان مدیریت با گرایش مدیریت مالی در دپارتمان مدیریت پورتال پویان به طور تخصصی ارائه می شود.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی گرایش مدیریت مالی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات گرایش مدیریت مالی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات گرایش مدیریت مالی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش مدیریت مالی و ترجمه سایر متون تخصصی مدیریت مالی توسط گروه مترجمان مدیریت ما انجام می گیرد.

برای ترجمه متون تخصصی مدیریت مالی از مترجمان رشته مدیریت با گرایش مدیریت مالی یا مترجمینی که در حوزه مدیریت مالی تخصص دارند استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت مالی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 4690


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید