ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی

خدمات ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت دولتی توسط مترجمان با رشته و گرایش مدیریت دولتی مدیریت در دپارتمان مدیریت پورتال پویان به طور تخصصی انجام می گیرد. برای ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی از مترجمان رشته مدیریت  با گرایش مدیریت دولتی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت دولتی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات  مدیریت دولتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات  مدیریت دولتی، ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های  مدیریت دولتی و ترجمه سایر متون تخصصی مدیریت دولتی توسط گروه مترجمان مدیریت پورتال پویان انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متن مدیریت دولتی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی مدیریت دولتی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  مدیریت دولتی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان مدیریت پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها،بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی در چند مرحله وجود دارد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3665


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید