دانلود اقدام پژوهشی علوم تربیتی با عنوان چگونه می توان به آراستگی و شادابی حیاط و محوطه بازی ‏و مطالعه بچه ها کمک کرد (فایل word)

هدف از انجام این تحقیق ایجاد یک فضای سالم و ایمن برای بازی بچه ها در زنگ تفریح و ورزش، تشویق دانش آموزان به مطالعه در ساعات اوقات فراغت و بوجود آوردن یک فضای سرسبز و با نشاط و از بین بردن جلوه یکنواختی و کسل کننده آموزشگاه نسبت به روحیه دانش آموزان که نیاز دارند در محیطی سالم و شاد و سرسبز بسر ببرند می باشد. می توانید این پروژه رشته علوم تربیتی را به صورت فایل word دانلود نمایید.
قیمت : 500,000 ریال
شناسه محصول : 2010607
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 38
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 101 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : اقدام پژوهشی علوم تربیتی با عنوان چگونه می توان به آراستگی و شادابی حیاط و محوطه بازی ‏و مطالعه بچه ها کمک کرد (فایل word)

چکیده

با مشاهده وضع موجود مدرسه و طرز بازی کردن و مطالعه دانش آموزان در زنگ تفریح و یا نحوه بازی کردن در زنگ ورزش که قادر نبودند از تمام فضا و امکانات مدرسه برای مطالعه و ورزش کردن استفاده کنند یا اضطراب و نگرانی همکاران از آن جهت که بچه ها در زنگ های استراحت و تفریح قادر به مطالعه کردن نیستند. و وقتشان را بیهوده و به هدر می روند به فکر احداث فضای سبز برای مطالعه دانش آموزان و زمین برای ورزش کردن به صورت استاندارد افتادم. که با همکاری و همفکری مدیریت محترم هر دو نوبت صبح آقای دوستکامی و عصر خانم نوروزی و دیگر همکاران به لطف خود اقدام به درست کردن آن کردم. که در ادامه مقاله به اهمیت همکاری و همفکری که بین دانش آموزان و معلمین برقرار شد و تاثیر این همکاری در ایجاد وضع مطلوب پرداخته شده است. درپایان کار امیدوارم که توانسته باشم مشکلات و موانعی که در این رابطه هم برای دانش آموزان و هم برای همکاران وجود برداشته باشم. و نگرانی و دغدغه خاطر همکاران برطرف شده باشد. می توانید این پروژه رشته علوم تربیتی را به صورت فایل word دانلود نمایید.

مقدمه

هرساله با هزینه سنگینی که از طرف اولیاء آموزشگاه در رابطه با فضا سازی و محیطی سالم آرام و آراسته برای مطالعه و ورزش دانش آموزان صرف می شود. اما باز متاسفانه مشاهده می شود که دانش آموزان از این امکانات استفاده نمی کنند و یا این که رغبتی به مطالعه کردن در زنگ های تفریح از خود نشان نمی دهند. که اغلب دانش آموزان با این که می دانند مطالعه کردن بخشی از زندگی و پیشرفت تحصیلی آنان را به خود اختصاص داده است یا توجهی به این امر ندارند و یا علاقمندی زیادی از خود نشان نمی دهند و بیشتر اشتیاق آنها معطوف می شود به مطالعه ی شب امتحان و قبول شدن و نمره گرفتن و به محض رفتن به خانه کتاب و درس را رها کرده تا فردا که به مدرسه می آیند از اینرو برخورد وظیفه دانستم که کاری کنم تا دانش آموزان به مطالعه ی کتب درسی خود علاقه مند شوند.

فهرست مطالب

مقدمه     1

توصیف وضع موجود           3

جمع آوری داده ها (شواهد 1) 5

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها            8

نمودار استخوان ماهی          19

انتخاب راه حل       20

مراحل اجرای راه حل          21

جمع آوری داده ها (شواهد 2) 28

ارزشیابی و تعیین اعتبار       31

پیوستها- عکسها- شواهد 2-1

 


Keywords: فضای سبز همکاری و همفکری مدرسه دانش آموز
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links