دانلود تحقیق مدیریت با عنوان کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه کسب و کار (powerpoint)

فناوری اطلاعات، تحولات زیادی در تمامی ‌فعالیت های اجتماعی از جمله کسب و کار به‌وجود آورده و به‌ عنوان مهم ترین ابزار کارآفرینی مدرن مورد توجه قرار گرفته است. می توانید این تحقیق رشته مدیریت را به صورت powerpoint دانلود نمایید.
قیمت : 385,000 ریال
شناسه محصول : 2010580
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 17
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 203 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق مدیریت با عنوان کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه کسب و کار (powerpoint)

چکیده

فناوری اطلاعات، تحولات زیادی در تمامی ‌فعالیت های اجتماعی از جمله کسب و کار به‌وجود آورده و به‌ عنوان مهم¬ترین ابزار کارآفرینی مدرن مورد توجه قرار گرفته است. همچنین کارآفرینی در فن‌آوری اطلاعات، پهنه وسیعی برای فعالیت دارد. کارآفرینی لازمه توسعه فن‌آوری و بستر کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار است. بنابراین با تعاملی دوسویه میان این‌ دو مواجه هستیم و براساس اهمیت نقش، وظیفه نهادهای مسئول مدنی و اجتماعی مشخص می شود. باید کارآفرینی در حوزه فن‌آوری اطلاعات را که همان شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی است، توسعه دهند و تقویت کنند و امکان دسترسی آسان همگان به این شبکه ها را فراهم سازند. ضمن اینکه فرهنگ استفاده از شبکه ها را ایجاد کرده و گسترش دهند و قوانین و مقررات لازم را تدوین و اجرا کنند. می توانید این تحقیق رشته مدیریت را به صورت powerpoint دانلود نمایید.

مقدمه

در واقع، فن‌آوری اطلاعات به‌ مثابه موتوری محرک درنظر گرفته شده است که ضمن به‌حرکت درآوردن چرخ  های شغلی و استخدامی، سبب رشد و پویایی اقتصاد جامعه و ایجاد نوع جدیدی از اقتصاد می¬شود که اقتصاد دانش محور نامیده می شود. هدف از نگارش این مقاله، مروری بر وضعیت فعلی در بازار کار فن‌آوری اطلاعات و تأکید بر نقش کارگشای آن به‌عنوان یکی از راه حل های معضل بیکاری در جوامعی است که بخش عظیمی ‌از جمعیت جوان آن‌ها به‌رغم برخورداری از استعداد و انرژی کافی، همچنان از مشکل بیکاری رنج می‌برند. افزایش جمعیت در کشورهای در حال رشد، کاهش منابع و امکانات موجود در این کشورها و پیدایش نیازهای اجتماعی و اقتصادی جدید، همگی باعث توجه نهادها و مقامات مسئول این کشورها به نیازها و چاره اندیشی بنیادین یا مقطعی برای آنها شده است. براساس بررسی های صورت گرفته و آمارهای موجود، یکی از مهم ترین مشکلات فراروی جوامع در حال توسعه و حتی کشورهای صنعتی مشکل بیکاری است. بنابراین، از یک سو با فن‌آوری اطلاعات به‌عنوان بستر اشتغال زای جهانی روبه رو هستیم و از سوی دیگر با کارآفرینانی مواجه می شویم که هر روز فرصت های جدیدی را برای جویندگان شغل و کار در فضای مجازی ایجاد می کنند. این کارآفرینان طیف وسیعی را از ارائه کنندگان خدمات و محصولات در اینترنت تا برنامه نویسان و متخصصان فن‌آوری اطلاعات در‌‌‌بر می گیرند. بنابراین، اقتصاد دنیای امروز بر پایه نوآوری، خلاقیت و استفاده از دانش بویژه دانش اطلاعات و ارتباطات استوار است.


Keywords: فناوری اطلاعات و ارتباطات کارآفرینی کسب و کار
این برای گرایش های: مدیریت فناوری اطلاعات،کارآفرینی، کاربرد دارد. [ برچسب: ]