Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم پزشكی > دامپزشكی > خدمات تخصصی دامپزشكی > ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی دامپزشکی
 ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی دامپزشکی

ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی دامپزشکی توسط مترجمین دامپزشکی پورتال پویان ارائه می شود. یکی از وظایف دامپزشکان پیشگیری و درمان بیماری های دام و حفظ سلامت دام و فراورده های دامی است. حفظ سلامت دام در افزایش سطح بهداشت انسان اهمیت بسزایی دارد. اما چگونه از آخرین یافته های دامپزشکی، بیماری ها و درمان آنها آگاه شد؟ ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی دامپزشکی راه دستیابی به آخرین یافته های دامپزشکی را هموار می کند. یافته ها و تجارب دامپزشکی به صورت کتاب، مجله و مقاله و عمدتا به زبان انگلیسی منتشر می شود. ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی دامپزشکی دستیابی و بهره مندی از این تجارب و یافت ها را تسهیل می کند. به کمک مترجمین دامپزشکی پورتال پویان می توانید از آخرین یافته ها و تجارب دامپزشکی به شکل موثرتری بهره مند شوید.

تاکید پورتال پویان بر این است که ترجمه متون تخصصی دامپزشکی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته دامپزشکی تحصیل کرده باشد. ترجمه متن دامپزشکی توسط مترجم دامپزشکی باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شده و مفاهیم و اصطلاحات از زبان انگلیسی به درستی به زبان فارسی منتقل شوند. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی دامپزشکی اقدام به ارائه ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی دامپزشکی می نماید.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی انگل شناسی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی میکروبیولوژی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی آسیب شناسی،  ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی کلینیکال پاتولوژی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی علوم تشریحی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بهداشت مواد غذایی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیماری های تولید، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی رادیولوژی، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیماری های طیور، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیماری های دام بزرگ، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیماری های دام کوچک و ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی بیماری های ماهی و آبزیان در پورتال پویان ارائه می شود.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی دامپزشکی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های دامپزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه های دامپزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات دامپزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی اسلاید های دامپزشکی و ترجمه انگلیسی به فارسی سایر متون تخصصی دامپزشکی توسط مترجمین دامپزشکی پورتال پویان انجام می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه انگلیسی به فارسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

گروه دامپزشکی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی دامپزشکی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته دامپزشکی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی دامپزشکی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات دامپزشکی و ویرایش مقالات انگلیسی دامپزشکی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2518


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید