ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسی صنایع

هر چند که گرایش های مختلف مهندسی صنایع اشتراکات زیادی با هم دارند ولی با این وجود متن تخصصی هر گرایش مهندسی صنایع توسط مترجمی ترجمه می شود که فارغ التحصیل همان گرایش باشد. به این ترتیب مفاهیم علمی و اصطلاحات تخصصی مهندسی صنایع در حین ترجمه متون مهندسی صنایع به درستی منتقل شده و حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و قابل فهم خواهد بود. به عنوان مثال  ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی تولید صنعتی به مترجم گرایش تولید صنعتی، ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی تکنولوژی صنعتی به مترجم گرایش تکنولوژی صنعتی و ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سیستم به مترجم گرایش تحلیل سیستم سپرده می شود.

 برای دستیابی به ترجمه تخصصی متون مهندسی صنایع با حفظ مفاهیم علمی از دپارتمان ترجمه ی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) کمک بگیرید. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی صنایع شامل ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مهندسی صنایع، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های رشته مهندسی صنایع، ترجمه انگلیسی به فارسی کاتالوگ و بروشور دستگا ها و تجهیزات صنعتی، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه های مهندسی صنایع و ترجمه سایر متون تخصصی انگلیسی رشته مهندسی صنایع را به مترجمان مهندسی صنایع پورتال پویان بسپارید.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه انگلیسی به فارسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

بخش ترجمه گروه مهندسی صنایع علاوه بر ترجمه متون انگلیسی مهندسی صنایع، خدمات ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی صنایع و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی صنایع را نیز ارائه می دهد. برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی صنایع و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی صنایع را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2116


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید